Ügyfélszolgálati munkatárs

Az 1984-ben alakult, magyar, családi tulajdonban lévő, 100 fő feletti alkalmazotti létszámmal működő, a biztonságtechnikai eszközök nagykereskedelmében piacvezető, folyamatosan növekvő Power Biztonságtechnikai Kft. keres energikus, kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező Ügyfélszolgálati munkatársat biztonságtechnikai nagykereskedésébe.

Munkakör leírása:

Beérkező telefonhívások-, e-mailek fogadása, információ- és segítségnyújtás a cég jelenlegi és leendő ügyfelei számára, ezek adminisztratív ellátása Hibajegykezelő rendszer mindennapos használata Reklamációkezelés, problémamegoldás Értékesítési bizonylatok kiállítása, feldolgozása Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel Kapcsolattartás más szervezeti egységekkel, partnerekkel Riportok, statisztikák készítése az elvégzett feladatokról Rendezvények és kampányok előkészítése

Elvárások:

Ügyfélszolgálat/call center területén eltöltött 1-3 év tapasztalat vagy kereskedelemben szerzett gyakorlat, ügyfélkapcsolati kommunikáció Középfokú iskolai végzettség Erős felhasználói szintű számítógép ismeret (Microsoft Excel táblázatok napi szintű használata pl. kimutatás, fkeres függvények használata, amelynek ismeretét az interjú során teszteljük) Megoldásorientált szemléletmód Határozott, dinamikus személyiség Kiváló problémamegoldó képesség Fejlett kommunikációs készség szóban és írásban Pontosság és megbízhatóság

Előnyt jelent:

Műszaki szakterületen szerzett tapasztalat Középfokú angol nyelvismeret Gyakorlati értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

Versenyképes, bejelentett munkabér Teljesítmény alapú bónuszrendszer Fejlődési és előrelépési lehetőség Teljes munkaidős pozíció Modern, igényes munkakörnyezet Egyéni kompetenciák fejlesztésére irányuló képzések Korlátlan mobiltelefonhasználat Magánegészségbiztosítási szolgáltatáscsomag Hosszútávú, stabil munkahely Fiatalos csapat Ingyenes parkolás Munkavégzés helye: 1031 Budapest, Kazal utca 64-66 Munkaidő: 8-17 óráig (pénteken: 16 óráig)

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال